Rezerwacja – Public Space

Rezerwacja

Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że już wkrótce będziemy mieli okazję Cię poznać!

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem więcej niż jednego szkolenia – wybierz kolejne wybory. Dla zakupu większej ilości szkoleń niż 3, skontaktuj się z nami: +48 571 276 596 lub pod adresem jeremi@pblspc.com

Ważne informacje

Są dwie rzeczy, o których powinieneś wiedzieć nt. procesu rezerwacji. Bez obaw, to nic strasznego!

  1. Jako Public Space, zastrzegamy sobie prawo do selekcji zgłoszeń. W trosce o najwyższą jakość szkoleń, proces selekcji obejmuje nie tylko mentorów, ale i uczestników. Dlatego prosimy o uzupełnienie pola z numerem telefonicznym – pod podany numer będziemy dzwonić i przeprowadzać krótkie, luźne i pełne sympatii wywiady. Dla jakości naszych szkoleń zrobimy wszystko, mamy nadzieję, że zrozumiecie!
  2. Po wypełnieniu formularza i pomyślnym przejściu całego procesu, wystawimy Ci rachunek lub fakturę – w zależności od Twojej potrzeby. Nasze szkolenia cieszą się dużą popularnością, zaś ilość uczestników jest ograniczona. Dlatego pamiętaj, że rezerwacji dokonujemy dopiero po odnotowaniu wpłaty.

Jeśli jesteś firmą, która jest zainteresowana wykupem szkoleń dla siebie lub swoich pracowników – przejdź do formularza, który znajdziesz pod tym adresem.

Kontakt

Jeśli cokolwiek jest dla Ciebie niejasne, lub w trakcie wypełniania formularza natrafiłeś/natrafiłaś na trudności – zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią doradzimy wybór szkoleń i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

+48 571 276 596
jeremi@pblspc.com
Formularz kontaktowy