Program wsparcia NGO – Public Space

Program wsparcia NGO

Wierzymy, że karma wraca. Dlatego jako Public Space wspieramy trzeci sektor, oddając co 10 miejsce na nasze szkolenia za darmo. Jeśli jesteś organizacją pożytku publicznego wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni i zaproponujemy uczestnictwo w wybranym szkoleniu lub wydarzeniu.

Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że już wkrótce będziemy mieli okazję Cię poznać!

Podaj imię i nazwisko osoby kontaktowej dla Public Space.
Podaj adres e-mail osoby kontaktowej.
Podaj numer telefonu osoby kontaktowej.
Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę ​Public Space sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, w celu wykonywania usług. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

Informacje dot. wsparcia

Szanujemy Twój czas, dlatego już na początku chcemy określić kilka warunków skorzystania z naszego wsparcia.

  1. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji zgłoszeń. W związku z dużym zainteresowaniem Programem Wsparcia nie wszystkie zgłoszenia dostaną pozytywną odpowiedź.
  2. W zamian za uczestnictwo będziemy oczekiwali: możliwości wykorzystywania logo Fundacji / Organizacji w materiałach promocyjnych Public Space, oraz, w niektórych przypadkach uczestnictwa w sesji fotograficznej.

I to wszystko! Proste, prawda?