O Instytucie Public Space – Public Space

Instytut Public Space

Edukujemy, łączymy i inspirujemy.
Kim jesteśmy?

Działałność

Co robimy?

Szkolenia

Nasze kameralne szkolenia trwają od jednego do dwóch dni i są prowadzone przez najlepszych ekspertów, których doświadczenie mówi o nich więcej, niż oni sami o sobie. Dzięki małym grupom (maksymalnie 10 osób) każde pytanie znajduje odpowiedź, a poziom szkoleń jest zawsze wysoki.

Zobacz zbliżające się szkolenia ›

Wydarzenia otwarte

Co pół roku Public Space organizuje otwarte konferencje i meetupy, na które zaproszeni są wszyscy pasjonaci PR, komunikacji i growth hackingu. Zapraszamy najlepszych specjalistów i wspólnie rozmawiamy o tym co w trawie piszczy. Na wydarzeniach dostępne są również bezpłatne konsultacje.

Zobacz zbliżające się wydarzenia ›

Consulting

Public Space oferuje również profesjonalny consulting działań komunikacyjnych i wzrostowych Twojej firmy. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe starania i podpowiemy, które kierunki są najlepiej rokujące. Możliwy jest również consulting z naszymi mentorami.

Tworzymy przestrzeń nauki taktyk wzrostu biznesu, w tym marketingu, oraz komunikacji public relations. Nasze działania kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, które są na etapie wzrostu biznesu.

Organizujemy warsztaty, wydarzenia otwarte i konsultacje. Pomagamy w dotarciu do mediów organizując konkursy media pitch. Budujemy zrównoważony ekosystem sprawdzonych specjalistów public relations, marketing i growth hacking.

Wartości

Praktyczne doświadczenie

Uczymy umiejętności bazując na doświadczeniu naszych ekspertów i studiach przypadku z przeszłości. Zarówno w naszych szkoleniach, jak i na wydarzeniach otwartych skupiamy się na dawaniu realnej wartości naszym odbiorcom. Realnej, czyli takiej, którą mogą przełożyć na codzienne decyzje biznesowe.

Wartości

Wspieramy NGO i trzeci sektor

Na każdych 9 miejsc, jedno oddajemy za darmo w ramach programu wsparcia i edukacji trzeciego sektora w Polsce. Wierzymy, że fundacje i organizacje pożytku publicznego mogą wiele zyskać na uczestnictwie w naszych szkoleniach i rozwoju swoich pracowników. Jako Public Space wierzymy, że jednostki prywatne zawsze powinny wspierać pożyteczne społecznie inicjatywy.

Jeśli jesteś przedstawicielem NGO, zgłoś się tutaj ›

Partner strategiczny

Partnerzy medialni

Partnerzy merytoryczni

Co-founder

Jeremi Jak

Założyciel i Managing Director Public Space. Ekspert ds. komunikacji i taktyk wzrostu. Od wielu lat pracuje z polskimi MŚP (w tym ze startupami), inwestorami oraz międzynarodowymi markami nad ich komunikacją i wizerunkiem (pośród klientów m.in. Arkley VC, LAWMORE, uav robotics).

Felietonista MamStartup, Brief, Gazety Wyborczej, Wysokich Obcasów.

W wolnej chwili kocha nurkować i wsłuchiwać się w ciszę.

Co-founderka

Zuzanna Sleszynska

Współzałożycielka i Królowa Public Space. Z zawodu tłumacz. Od kilku lat działa w obszarze e-commerce i nowych technologii, współpracując ze sklepami internetowymi, pośrednikami płatności, software housami. Co-founder start-upu Lettly, działającego w obszarze social commerce i influencer marketingu.

Piecze najlepsze bezy. Mogłaby zamieszkać na festiwalu muzycznym.